Добро пожаловать на наш сайт

Як безпечно постригти газон біля вашого будинку

В сучасному світі використовування спеціальних машин для обробки трави вже стало звичайним. Ми звикли, що велику роботу за нас роблять машини. Але не завжди машини працюють справно та безпечно для людини.

Ми поділимося важливими порадами з техніки безпеки, які допоможуть вам створити акуратний газон для себе.

Зробіть газон чистим та красивим.  Сусіди будуть дивуватися, як у вас такий красивий газон, а щоб він був охайний, треба зробити прості кроки, прочитайте наші поради.

Привідні ланцюги, які знаходяться в  газорозподільному механізму (ГРМ) двигунів, забезпечують синхронізацію роботи клапанів і поршнів. Завдяки цим ланцюгам газонокосарка запускає свою роботу в дію та  починає працювати. І робить ваш газон охайним та красивим.

Купити надійні привідні ланцюги можна на нашому сайті: https://promua-group.com/ua/cepi-privodnye 

Коли будете купувати газонокосарку дивіться уважно, щоб виробник був перевірений. В ній повинен бути нормальний та  надійний двигун, який забезпечить безперебійну роботу. Важливо перевіряти регулярно  привідні ланцюги, щоб уникнути несправностей.

Коли вирішите стригти газон подивіться, щоб не було великого сміття. Його краще зібрати руками. Бо воно може потрапити в середину двигуна та зломати машину.   Подивіться, щоб не було каменів або великих гілок, які можуть пошкодити ножі газонокосарки.

Щоб забезпечити рівномірну стрижку газону пройдіться та перевірте, щоб нічого зайвого не було.

Висота стрижки газону

Налаштуйте висоту стрижки газонокосарки. Ви можете робити саме таку довжину, яка буде комфортна для вас. Можливо ваша дружина  любить займатися йогою на траві, або ваші діти грають в ігри на газоні, тоді обирайте довжину саме під ваш спосіб життя.

Але будьте уважні, що занадто низька стрижка може пошкодити траву.

Коли краще стригти газон?

Найкраще стригти газон, коли трава суха, зазвичай вранці або пізно ввечері. Волога трава може злипатися та ускладнювати стрижку. Уникайте стрижки газону під час спеки, це може пошкодити траву і вашу газонокосарку.

На нашому сайті ви можете знайти нове  обладнання для  газонокосарок та інших механічних машин для дому:  https://promua-group.com/ua/

Щоб знайти правильного постачальника  який знає, як задовольнити потреби справжнього домогосподаря, щоб усе було ідеально та красиво.