Добро пожаловать на наш сайт

Що таке каркасний будинок та чим він відрізняється від альтернативних технологій?

Каркасні будинки — це чудове рішення для власного житла, яке не потрібно будувати роками. Їх назва пішла безпосередньо від технології виготовлення. Такі будинки зводяться на основі дерев’яного каркасу, який доповнюється утепленням та обшивкою з різних матеріалів. Все що потребується для отримання власного каркасного дому — це наявність земельної ділянки. Звісно, важливо щоб вона була приватизованою, і в подальшому при використанні не виникли труднощі.

Коли справа доходить до вибору власного житла, більшість людей стикається з труднощами. Деякі задумуються про купівлю квартири, щоб зекономити час та зусилля, інші розглядають готові будинки. Будівництво, зазвичай, дуже лякає потенційних власників, тому що воно потребує великих витрат протягом тривалого часу та довгого очікування до моменту прийому готового проекту. Проте зупиняючи свій вибір на каркасному будинку, ви можете суттєво заощадити, адже він набагато дешевший ніж альтернативні готові варіанти, до того ж не дає більше можливостей. Ви відразу зможете отримати будинок з урахуванням всіх своїх бажань і не витрачати додаткові кошти на переробку старих рішень. 

Особливості технології будівництва

Серед характерних рис таких будинків їх менша вага, порівняно з будь-якими іншими. Це дуже зручно, а скільки фундамент в такому випадку обійдеться дешевше. В більшості випадків достатньо польового чи стрічкового фундаменту, адже потреби у фінансуванні плиточного варіанта немає. Звісно, якщо клієнт бажає, можна обрати і останній тип.

Після завершення основи, спеціалісти починають укладати балки для підлоги. Далі встановлюються стійки для майбутніх стель, після чого вони обшиваються. Завершальним етапом є монтаж даху. Коли конструкція готова, залишається лише обшити стінки ззовні та утеплити їх, використовуючи базальтову вату чи інший матеріал. Додаткове теплозбереження забезпечується за рахунок внутрішньої обшивки. Коли всі технічні етапи завершені, стіни оздоблюються всередині та ззовні, а також облаштовується підлога. Такому будинку не потрібна осадка, тому як тільки всі вищеперечислені роботи були виконані, замовник може починати переїзд. 

Переваги та недоліки каркасних будинків

Вибір каркасного будинку відкриває клієнтам чисельні переваги:

  • житло з екологічно чистих матеріалів;
  • мінімальні затрати часу;
  • нижча вартість будівництва порівняно з альтернативними матеріалами;
  • швидке заселення;
  • бюджетне опалення та утримання тепла;
  • дотримання всіх технологій пожежної безпеки. 

Проте є і декілька недоліків:

  • складність перепланування;
  • втрата всіх переваг у випадку неправильного монтажу.

Дуже важливо обрати досвідчених фахівців, які чітко дотримуються технологій. В протилежному випадку дім прослужить недовго і буде менш міцним. 

Обирайте надійних підрядників для будівництва житла вашої мрії та насолоджуйтесь багаторічним комфортом, зекономивши час на їх монтажі.